Pracownik Obsługi Techniczno-Serwisowej

Główne zadania:
przeprowadzanie napraw, montażu oraz innych zleconych prac serwisowych - również w siedzibie Klienta
- prowadzenie dokumentacji wykonanych prac
- wsparcie techniczne dla Działu Handlowego i Klientów.

Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe - preferowanie kierunki: elektromechanik, elektryk, elektronik
- prawo jazdy kat. B
- gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- mile widziane doświadczenie w zakresie elektryki samochodowej, elektromechaniki pojazdowej, prawo jazdy kat. D.

Oferujemy:
- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie na umowę o pracę
- dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass
- inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:
El-Cab Sp. z o.o.
ul. Obornicka 37, Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
E-mail: rekrutacja@el-cab.com.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)".