Product Manager - Specjalista ds. Handlowych

Opis stanowiska:
Miejsce pracy: Bolechowo Osiedle k. Poznania

- sprzedaż i doradztwo techniczne w zakresie prowadzonej oferty produktowej
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- budowanie pozytywnych, długotrwałych relacji z klientami
- przygotowywanie ofert
- negocjowanie warunków sprzedaży
- współpraca z zagranicznymi Dostawcami
- monitorowanie rynku i działań konkurencji
- zarządzanie i rozwój portfela produktowego.

Wymagania:
- wysoko rozwinięte umiejętności techniczne
- co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym ze sprzedażą i doradztwem technicznym
- warunek konieczny dobra znajomość języka angielskiego, również technicznego, dodatkowym atutem będzie znajomość języka rosyjskiego
- bardzo dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista
- łatwość nawiązywania kontaktów
- umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych oraz rozpoznawania potrzeb klientów
- odpowiedzialność, dynamiczność, samodzielność, konsekwencja w działaniu, skrupulatność
- chęć ciągłego rozwoju oraz poszerzania wiedzy technicznej
- gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych
- czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w profesjonalnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stałe atrakcyjne wynagrodzenie plus nagrody miesięczne od uzyskanych wyników sprzedażowych
- niezbędne narzędzia pracy telefon komórkowy, laptop
- kontakt z najnowszą techniką oraz znanymi markami
- praca w doświadczonym i zaangażowanym zespole
- możliwość dalszego rozwoju poprzez uczestnictwo w szkoleniach krajowych i zagranicznych
- dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass, oraz inne dodatki socjalne np. bony na święta, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny) na adres:

El-Cab Sp. z o.o.
Ul. Obornicka 37
Bolechowo-Osiedle
62-005 Owińska
rekrutacja@el-cab.com.pl. Wyślij swoje CV!

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji oraz zgodę na przetwarzanie tych danych także po zakończeniu procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DzU z 2002 r. nr 101, poz. 926