Aktualności

W miniony czwartek tj. 10.01.2019 mieliśmy przyjemność gościć u nas w firmie przedsiębiorców z obszaru Wielkopolski, zrzeszonych w Stowarzyszeniach; DWK (Polsko-Niemieckie Koło Gospodarcze w Poznaniu), Wielkopolski Związek Przedsiębiorców Lewiatan oraz Wielkopolska Izba Przemysłowo-Handlowa.

Radosnych i spokojnych, pełnych ciepła i nadziei Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności, osiągnięcia sukcesów, cierpliwości i wytrwałości w realizacji planów oraz dalszej, owocnej współpracy w nadchodzącym nowym roku.

Mamy to!!!! Po raz pierwszy udało nam się zdobyć dwa medale podczas jednej edycji targów Transexpo.

Od 25 maja 2018 roku wszystkie firmy przechowujące i przetwarzające dane osobowe będą musiały dostosować się do jednolitych regulacji w sprawie ochrony tych danych.

Przerwa majowa

30.04.2018

Uprzejmie informujemy, że w dniach 30.04-04.05.2018 nasza firma będzie nieczynna.

W minioną niedzielę (22.04.2018) reprezentacja EL-CAB Running Team w składzie Katarzyna Gałęska, Marcin Grzegorzek, Krzysztof Szczepankiewicz, Daniel Sierszchuła i Vitalii Tsyrulnyk wystartowała w 7 edycji biegu "10 km Szpot Swarzędz".

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych pragniemy złożyć wszystkim naszym Klientom, Partnerom i Sympatykom życzenia

Kondolencje

19.03.2018

Z nieopisanym żalem zawiadamiamy, że w dniu 19 marca 2018 odeszła od nas po ciężkiej chorobie nasza serdeczna przyjaciółka i koleżanka, ceniony fachowiec i wieloletni pracownik – śp. Małgorzata Dałek. Małgosia od lat pracowała na stanowisku Głównej Księgowej i pełniła funkcję Prokurenta firmy.

W związku z planowanym otwarciem nowej hali produkcyjnej w Szczepankowie k. Ostroroga poszukujemy kandydatów na stanowisko: Pracownik Produkcji Wiązek Kablowych

Dnia 17.01.2018 Zarząd EL-CAB uczestniczył w konferencji „Technologie przyszłości – ELEKTROMOBILNOŚĆ”, nad którą patronat objął Prezydent RP – Andrzej Duda.

W grudniowym numerze Kuriera Kolejowego ukazał się artykuł o nas oraz oferowanych przez nas systemach monitoringu i informacji pasażerskiej.

Z początkiem października tego roku El-Cab dołączył do zacnego grona członków Klastra „Polski Autobus Elektryczny – łańcuch dostaw dla elektromobilności”. Jednym z kluczowych segmentów działalności firmy El-Cab, jest E-mobilność, w której El-Cab zaangażowany jest od lat. Uczestniczył już w pierwszych polskich projektach i zabudowach prototypów autobusów elektrycznych.

EL-CAB również w tym roku prezentuje swoją ofertę produktową podczas targów TRAKO. To jedna z najważniejszych dla nas imprez wystawienniczych gdzie prezentujemy oprócz produkowanych przez nas wiązek kablowych również produkty i systemy naszych zachodnich partnerów, które dystrybuujemy na rynku polskim.